Nationaal Jobcoach Register

Zoek een jobcoach

Hier vind u een overzicht van de geregistreerde jobcoaches. Klik op een jobcoach voor contactgegevens.

Jobcoach Soort registratie Plaats Bedrijf E-mail
Nico Pijnacker Hordijk NVS Nuenen PHH Consult nico.pijnackerhordijk@gmail.com
Ronald aan de Stegge NVS Almelo ZaZ Welzijn B.V. ronald@zazwelzijn.nl
Kim Evers NVS Social Powered kim@socialpowered.nl
Herman Diepens NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk hdiepens@koraalgroep.nl
Annette Fokkema NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk afokkema@koraalgroep.nl
Ilka Antoinette Maria NVS Rotterdam I am 4 coaching sayange@gmail.com
Maarten van Doremalen NVS SWZ afdeling Ambitie maartenvandoremalen@gmail.com
Mian Rouwhorst NVS Borculo Eega plus rouwhorst1@planet.nl
A.W. Hennekes NVS Assen hennekes@home.nl
Lia Turlings NVS Zaandam Leviaan liaturlings@hotmail.com
Maartje Troost NVS Boxtel Koraal - Sterk in Werk mtroost@koraalgroep.nl
John Starren NVS Geleen j.starren@ziggo.nl
Marion Steinz-Severijns NVS Waalre Severijns85@hotmail.com
Ellen Hermus NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk ehermus@koraalgroep.nl
Rita Codée NVS Lunteren rcodee@solcon.nl
Paul van den Berg NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk pberg@koraal.nl
Jos Groen NVS jgroen@koraalgroep.nl
Jeroen Weekenborg NVS Jeroen Weekenborg Advies en coaching advies@jeroenweekenborg.nl
Cinthia van de Wardt NVS Koraal-Sterk in Werk cwardt@koraalgroep.nl
Ilonka Frik NVS IrisZorg ilonka.frik@gmail.com
Irene den Doop NVS
Riek Van der Vlag NVS Veenendaal Jobtotaal riek@jobtotaal.nl
Elly Laan NVS e.laan68@quicknet.nl
Gerlinda Moesbergen NVS HiCare Company Health Services BV gerlindamoesbergen@gmail.com gerlinda.moesbergen@hicarecompany.nl
Mariëlle van der Plas-Vrielink NVS Personal Youth Jobcoach Marielle@personalyouthjobcoach.nl
P. Koperdraat NVS paulinekoperdraat@gmail.com
Joyce van Hagen NVS Middin voor Werk j.van.hagen@middin.nl
Hennie Bos NVS Lentewerk hennie@lentewerk.nl
Christa Veraart-Smolders NVS christaveraart@gmail.com
Joanne Kos NVS Koraal-Sterk in Werk j.kos@koraalgroep.nl
Willeke Michels NVS Work-Sjop willeke.michels@work-sjop.nl
Jill Wijnen NVS Work-Sjop jill.wijnen@work-sjop.nl
Sela Aydemir NVS Verhage sela_aydemir@hotmail.com
Helen Akkerman NVS Bequaam helenakkerman@gmail.com
Marianne Schage NVS Ruimbaan Marianne@ruimbaanwerkt.nl
Daniëlle Kolner NVS Ruimbaan Danielle.Kolner@ruimbaanwerkt.nl
Sandra de Koning-Meulenkamp NVS HWwerk! sandra.dekoning@gemeentehw.nl
Julie Vossen NVS Work-Sjop julie.vossen@work-sjop.nl
Wilfried Gengler NVS IederZijnWerk Arbeidscpoachiong b.v. info@iederzijnwerk.nl
Trudy (G.J.M.) Vloothuis NVS Oldenzaal RuimBaan trudy@ruimbaanwerkt.nl
Trudie van Putten NVS Leviaan t.vanputten@leviaan.nl
Henri van den Heuvel NVS Vier L henriheuvel@outlook.com