Nationaal Jobcoach Register

Zoek een jobcoach

Hier vindt u een overzicht van de geregistreerde jobcoaches. Klik op een jobcoach voor contactgegevens.

Jobcoach Soort registratie Plaats Bedrijf E-mail
Nico Pijnacker Hordijk NVS Nuenen PHH Consult nico.pijnackerhordijk@gmail.com
Ronald aan de Stegge NVS Enschede ZaZ Welzijn B.V. ronald@zazwelzijn.nl
Kim Evers NVS Social Powered kim@socialpowered.nl
Herman Diepens NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk hdiepens@koraal.nl
Annette Fokkema NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk afokkema@koraal.nl
Margo Stegeman NVS margo.stegeman@ps-datwerkt.nl
Ilka Maria NVS Rotterdam iam4coaching info@iam4coaching.nl
Maarten van Doremalen NVS SWZ afdeling Ambitie maartenvandoremalen@gmail.com
Mian Rouwhorst NVS Borculo Eega plus rouwhorst1@planet.nl
A.W. Hennekes NVS Assen hennekes@home.nl
Lia Turlings NVS Zaandam Leviaan liaturlings@hotmail.com
Maartje Troost NVS Boxtel Koraal - Sterk in Werk mtroost@koraal.nl
John Starren NVS Geleen j.starren@ziggo.nl
Marion Steinz-Severijns NVS Waalre Severijns85@hotmail.com
Ellen Hermus NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk ehermus@koraal.nl
Rita Codée NVS Lunteren rcodee@solcon.nl
Paul van den Berg NVS Boxtel Koraal, Sterk in Werk pberg@koraal.nl
Jos Groen NVS jgroen@koraal.nl
Jeroen Weekenborg NVS Jeroen Weekenborg Advies en coaching advies@jeroenweekenborg.nl
Cinthia van de Wardt NVS Koraal-Sterk in Werk cwardt@koraal.nl
Ilonka Frik NVS IrisZorg ilonka.frik@gmail.com
Irene den Doop NVS Best
Riek Van der Vlag NVS Veenendaal Jobtotaal riek@jobtotaal.nl
Elly Laan NVS Hoorn Iets Anders, onderdeel WilgaerdenLeekerweideGroep e.laan68@quicknet.nl
Gerlinda Moesbergen NVS HiCare Company Health Services BV gerlindamoesbergen@gmail.com gerlinda.moesbergen@hicarecompany.nl
Joyce van Hagen NVS Middin voor Werk j.van.hagen@middin.nl
Hennie Bos NVS Zeeuws-Vlaanderen Lentewerk hennie@lentewerk.nl
Christa Veraart-Smolders NVS christaveraart@gmail.com
Joanne Kos NVS Koraal-Sterk in Werk j.kos@koraalgroep.nl
Sela Aydemir NVS Verhage sela_aydemir@hotmail.com
Helen Akkerman NVS Bequaam helenakkerman@gmail.com
Marianne Schage NVS Ruimbaan Marianne@ruimbaanwerkt.nl
Daniëlle Kolner NVS Ruimbaan Danielle.Kolner@ruimbaanwerkt.nl
Sandra de Koning-Meulenkamp NVS HWwerk! sandra.dekoning@gemeentehw.nl
Wilfried Gengler NVS IederZijnWerk Arbeidscoaching b.v. info@iederzijnwerk.nl
Trudy (G.J.M.) Vloothuis NVS Oldenzaal RuimBaan trudy@ruimbaanwerkt.nl
Trudie van Putten NVS Leviaan t.vanputten@leviaan.nl
Henri van den Heuvel NVS Vier L henriheuvel@outlook.com
Yamani / M.Y. Lesteluhu NVS Hendrik-Ido-Ambacht Vier L B.V. y.lesteluhu@vierl.nl
Etiënne Hellebrekers NVS Geleen Koraal ehellebrekers@koraal.nl
Tessa Briels NVS Sittard Koraal - Sterk in Werk tbriels@koraal.nl
Shirley (S.M.A.J.) Widdershoven NVS Maastricht shirley--@live.nl
Irma Harmsen NVS ELST GE i.harmsen2@gmail.com
Kim Disveld NVS Nijmegen Stichting Wijkwerk kim@wijkwerk.nl
Rob - P.R.A.J. Hammers NVS Sellingen Participatie Support NL rob.hammers@participatiesupport.nl
Ilona de Roo NVS Assendelft Leviaan i.deroo@leviaan.nl
Suzanne Smit-Dassen NVS Buchten Koraal, Sterk in Werk sdassen@koraal.nl
Deborah Ruth Smit NVS Purmerend Leviaan deborah.smit@leviaan.nl
Els Ghesquiere NVS Wevelgem Els.ghesquiere@gmail.com
René Koolhaas NVS Veenendaal renekoolhaas@gmail.com
Bob Gruisinga NVS Klarenbeek Loopbaanburo BOB b.gruisinga@loopbaanburobob.nl
H.C. van Ginkel NVS Gouda germainvanginkel@gmail.com
Mariken Tillema NVS Westervoort Philadelphia Werk & Begeleiding mariken.tillema@philadelphia.nl
Elisabeth Ultee NVS Hillegom liesbethu4@gmail.com
Donny Wijnker NVS Spanbroek WilgaerdenLeekerweideGroep donny.wijnker@werkbedrijf-ietsanders.nl
Danielle Anna / D.A. Ouwerkerk NVS Hoorn WilgeardenLeekerweideGroep d.ouwerkerk@werkbedrijf-ietsanders.nl
Trees/ T.E Gertsen NVS amersfoort Tegertsen@gmail.com
Nellouk van Loon NVS Tiel Belastingdienst p.l.vanloon@versatel.nl
Silke Verdam NVS Veldhoven Koraal sverdam@koraal.nl
Marga Huitema NVS Nuenen PHH Consult marga.huitema@gmail.com
Evaline Z.J. Allijn NVS Koog aan de Zaan De Jobcoach ikwil@dejobcoach.nl
Marjan Verweij NVS Apeldoorn Philadelphia Werk Begeleiding marjan.verweij@philadelphia.nl
Lisa Markerink NVS Amersfoort Philadelphia Werk & Begeleiding lisa.markerink@philadelphia.nl
Renate Klein NVS Kampen Philadelphia Werk & Begeleiding renate.klein-last@philadelphia.nl
Maurice Hollaar NVS Houten Philadelphia Werk & Begeleiding maurice.hollaar@philadelphia.nl
Lineke van Turennout NVS Leidschendam Philadelphia Werk & Begeleiding l.turennout@philadelphia.nl
Marjo/ MG Hekman NVS Lemele Philadelphia werk en begeleiding e_hekmanma@philadelphia.nl
Angie L. de Rooij NVS overveen Philadelphia Werk Begeleiding angie.derooij@philadelphia.nl
Simeon van Stapele NVS Zutphen Philadelphia Werk en Begeleiding s.vanstapele@philadelphia.nl
Nesrin Sakarya NVS 7623 CC www.welzijnplus.nl n.sakarya@welzijnplus.nl
Leon L.M.W Van den Heuvel NVS Tilburg lheuvel64@gmail.com
Johanneke (S.J.) Voorintholt NVS 1015 VG Jobcoach Inclusief voorintholt@protonmail.com
E.M. Slob NVS Wijhe Bureau Onderweg - Coaching en Training liesbethslob@hotmail.com
R.J. Leurs NVS Ridderkerk Opleidingscentrum ETC (Hfd kantoor) rj.leurs@opleidingscentrumetc.nl
Jamal Yahyaouy NVS Utrecht Philadelphia Werk Begeleiding j.yahyaouy@philadelphia.nl
Marc / M.E.F. Haverkort NVS Zwolle Buro naar Werk marc@buronaarwerk.nl
Rutger A. Wijnands NVS Den Haag Carrière Boost Den Haag rutger.wijnands@jeugdwerk.nl
Shenaas S.C.B. Rahamat NVS Den Haag Stichting Jeugdwerk Den Haag shehnaaz.rahamat@jeugdwerk.nl
Judith/ J.M.F. Koole NVS Terneuzen De Baanregisseur judith.koole@debaanregisseur.nl
Petra van de Aast NVS Zutphen Philadelphia Werk & Begeleiding petra.vandeaast-eggink@philadelphia.nl
Bonita de Gelder NVS Hoek van Holland Middin
A.H.M. Van Ruijven NVS Amsterdam 123Angela A.Van.Ruijven@amsterdam.nl
Ruud Jonkers Both NVS Gouda Rijnmond Coaching BV ruud@rijnmondcoaching.nl
Leo Poppe NVS Middelburg Philadelphia werk en begeleidinig leo.poppe@philadelphia.nl
Connie C.E. Renshof NVS Arnhem Philadelphia Werk & Begeleiding connierenshof@gmail.com
Gert GJ van Lente NVS Zwolle Philadelphia Werk & Begeleiding gert.vanlente@philadelphia.nl
Wendy Marechal NVS Lent Philadelphia Werk Begeleiding wendy.marechal@philadelphia.nl
L de Haas NVS Arnhem l.dehaas90@gmail.com
Roelof Heida NVS 8607 BP Stichting Alliade o.e. BaanPlus rlfheida@xs4all.nl
Rob Wijnstra NVS Drachten Zorggroep Alliade (o.e. BaanPlus) rob_wijnstra@hotmail.com
Inge van der Wal-kruze NVS Zuidhorn Stichting Alliade o.e. BaanPlus ilkruze4@hotmail.com
Samir Ziyani Ziyani NVS Almere SZ Coaching en Training info@szcoachingentraining.nl
Tineke de Roo NVS Tiel Albert Heijn tineke-de.roo@ah.nl
Hans Wensveen NVS Zoetermeer hans.wensveen@ah.nl
Joan Bouwman NVS Middelburg Philadelphia Werk & Begeleiding joan.bouwman@philadelphia.nl